ALARM dla RUBINA!

UWAGA ALARM!!
Jakis czas temu cieszyliśmy sie ogromnie ze sa to ostatnie chwile Rubina w schronisku… Że znalazł się ktoś kto da mu dom… Niestety to były tylko obietnice ;( Pies dalej tkwi w schroniskowym boksie i czeka go kolejna cieżka zima…
Przypominamy że Fundacja zobowiazuje się dożywotnio pokryc koszty weterynaryjne RUBINA – byle tylko był z kim ktoś kto odda mu kawałek swojego serduszka! ADPOTUJ RUBINA- PROSIMY!
———————————————————————
Otwórzmy serca dla Rubina.
Potrzebujemy na cito zabrać owczarka niemieckiego ze schroniska. Rubin to 100% owczarek z wyglądu i charakteru. Ma 8 lat i w nowym domu musi pozostać jedynakiem. Jako, że zdajemy sobie sprawę jakie obawy rodzą się w przy adopcji starszego psa -my jako Fundacja- zapewniamy dożywotnią opiekę weterynaryjną dla Rubina w momencie gdyby podupadł na zdrowiu.
Więcej informacji – tel. 600 391 820