Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Co roku, przy rozliczeniu, jeden procent podatku dochodowego możesz przekazać na Organizację Pożytku Publicznego (OPP)
– czyli takiej fundacji jak nasza.
Zamiast zasilić budżet państwa, Twój 1% zostanie spożytkowany na pomoc zwierzętom.

Twój 1% (choć Tobie pewne wyda się mały) potrafi działać cuda. Twój 1% karmi, leczy, rehabilituje, czasem ratuje życie ale głównie daje nadzieję. Nadzieję dla wszystkich schroniskowych zwierząt na lepsze jutro.

Jak to zrobić w praktyce?

Jeżeli chcesz aby 1% Twojego podatku został przekazany na konto naszej Fundacji, to w odpowiedniej rubryce druku PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37

– podaj nasz numer: KRS 0000461812

nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej 1% podatku należnego.

Tutaj bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w poprzednich latach 1% swojego podatku przeznaczyli na wsparcie naszej działalności.

Rozlicz PIT Online