Przekaż darowiznę

Tylko dzięki darczyńcom jesteśmy w stanie pomagać zwierzakom. Jeżeli nie możesz zaadoptować psiaka
- wspomóż nas finansowo i spraw, byśmy mogli uratować kolejne psie istnienia.

Każdy pies to wydatek: karma, szczepienia, szelki, smycz, środki przeciwpchelne, kastracja czy ewentualne leczenie
oraz przejazdy do domów stałych, tymczasowych czy lecznicy.

Społeczność to siła! Nie pozostawaj bierny -ustaw stały przelew!
By móc objąć naszą pomocą większa ilość potrzebujących psiaków potrzebujemy dalszego Waszego wsparcia. Każda pomoc - nawet ta najbardziej symboliczna - 2 zł, 5 zł czy 20 zł - wpłacana regularnie jest na wagę złota! Takie systematyczne wpłaty dają nam możliwość oszacowania comiesięcznych wpływ do fundacji i szacunku naszych możliwości pomocy. Każdy może sam ustalić jak kwota dla niego nie będzie znacząca w skali miesiąca a dla nas i naszych podopiecznych będzie ona niezmiernie ważna. Na naszym profilu Facebook wolontariusze schroniska maja ponad 3.500 polubień - jeśli każdy z nich ustawiłby stały comiesięczny przelew - kilku, kilkunastu złotowy nabralibyśmy wiatru w żagle!!!

Ustaw przelew stały
- to nie są banały!

Twoja pomoc może być wielka,
gdy nie walczy jedna szabelka.

Przecież wiecie przyjaciele,
1 złoty czyni wiele!

Bo w społeczności jest siła,
by miska pełna była!

Darowiznę MOŻNA ODLICZYĆ OD PODATKU!

DANE DO PRZELEWU:

Raiffeisen Polbank 09 1750 0012 0000 0000 2188 4596

Fundacja Pomocy Zwierzętom Kundel Bury w Pabianicach

95-200 Pabianice

Jeśli wolisz przekazać DARY dla naszej Fundacji będziemy równie wdzięczni. Potrzebujemy karmy dla psów dorosłych i szczeniąt oraz psich akcesoriów takich jak smycze, obroże, szelki, zabawki, smakołyki, tabletki na robaki, środki na kleszcze, posłania. W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie (793046770, 692486565).

W imieniu swoim i naszych podopiecznych - dziękujemy za każda wpłatę i darowiznę!

Razem możemy więcej!

KLIK →   Darczyńcy 2017      Darczyńcy 2016          Darczyńcy 2015

Polecamy także wpłaty na nasze konto -przy większych wpłatach
możliwość otrzymania gratis naszego fundacyjnego kubeczka!