Maraton Fitness

Zima nadchodzi wielkimi krokami.
Każdy z naszych przyjaciół pozostający w schronisku potrzebuje od nas w tym okresie szczególnego wsparcia.
Wilgotny, mokry i zimny czas powoduje, że wszelkie dolegliwości uderzają w schroniskowe
zwierzęta ze zdwojoną siłą. Obolałe stawy, starcze niedowłady, przerzedzona alergicznie sierść ect.
w połączeniu z pluchą, silnym wiatrem szalejącym na dworze a za chwilę i mrozami wystawia naszych
najwierniejszych przyjaciół na duża próbę...
Nie potrafimy wszystkim znaleźć ciepłego kochającego domu, gdzie domowe ognisko ogrzałoby ich zbolałe stawy
oraz zziębnięte serduszka dlatego też powstają takie akcje jak TA!
To właśnie z gorących serc właścicieli klubu, ich pracowników, oraz kursantów powstał pomysł organizacji
CHARYTATYWNEGO MARATONU FITNESS DLA PABIANICKICH ZWIERZAKÓW!

Już 2 grudnia zapraszamy na wielki charytatywny maraton Fitness do Dream Team
Od godziny 17:00 odbywać się będą zajęcia Pole Dance, Stretching, Aerial.
Instruktorzy będą na Was czekać przez cały czas maratonu!
By wziąć udział w zajęciach trzeba będzie wnieść dobrowolną opłatę do fundacyjnej puszki.
Ale na tym nie koniec!
Każdy, kto dodatkowo przyniesie na maraton karmę dla zwierzaków, ciepłe koce lub kołdry (nie puchowe)
otrzyma nagrodę - darmową wejściówkę na zajęcia do Dream Team :)