Kociak URWIS

Dziś pod opiekę Fundacji trafił mały kociak w wieku ok 2mies. Płakał przeraźliwie na ulicy, nie sposób było przejść obojętnie. Maluch jest chwilowo pod opieką lekarzy z Przychodni Podaj Łapę, jest przeziębiony kicha i prycha. Wymaga leczenia. Potrzebny jest dom tymczasowy lub stały. Maluch będzie w lecznicy do piątku, a później musimy to gdzieś zabrać...

Przystojniaka wylądował w naszym niezawodnym awaryjnym domu tymczasowym (DZIĘKUJEMY) i pilnie szuka domu. Maluch jest młodziutki ok 10tyg, przystojny, wesoły, pełen zwariowanych pomysłów pozna fajną rodzinkę z dużą ilością cierpliwości. Urwis jak na młodego kota przystało jest pełen energii i szalonych pomysłów. Biega, skacze, wszędzie zagląda, z garów wyjada, kwiatki przesadza :) Nic tylko brać i kochać :) Akceptuje psy i koty. Jest odrobaczony, przyjmuje jeszcze leki na katar, bo był przeziębiony, ale wychodzi już na prostą.
Czy ktoś zechciałby pokochać małego Urwisa?
kontakt: 692486565