Dni Pabianic 2017

W dniu 11 czerwca odbyły się jubileuszowe - 40 - DNI PABIANIC.
Jak co roku i nas nie mogło na tej imprezie zabraknąć :)

Na festynie dopisała nie tylko pogoda ale i licznie przybyłe rzesze Pabianiczan.
Jak zawsze malowaliśmy dziecięce buźki, sprzedawaliśmy podarowane dla naszej fundacji fanty, udzielaliśmy rad nt. psów,
oraz zbieraliśmy przyniesione dary (nakrętki, karma). Sporym zainteresowaniem cieszyła się nasza galeria psów do adopcji.
Trzymamy kciuki, że któraś kochana śniupa naszego schroniskowego psiaka została zauważona i już niebawem
za sprawą adopcji odmieni się dla niego cały świat ♥

Podczas imprezy uzbieraliśmy:
8 kg karmy,
15 kg nakrętek,
422 zł ♥

Dziękujemy WSZYSTKIM Darczyńcom, którzy nas odwiedzili i wspomogli przysłowiowym grosikiem.
A ja ze swojej strony dziękuję także całej ekipie Kundla Burego, która jak zawsze jest gotowa do działania.
Tym razem naszą grupę zasilił nasz młody dzielny wolontariusz Piotrek, który dostał miano specjalisty skręcania balonów.

Dziękujemy także:
KINO TOMI -za użyczenie namiotu;
Kredens Pomysłów - za podarowanie uroczych drobiazgów na nasz piknikowy bazarek;
Anecie T. ♥ - za przepiękne, ręcznie malowane kubeczki ♥