Maraton Zumby 2017

VI Charytatywny Maraton dla Schroniska w Pabianicach
SZÓSTA edycja Charytatywnego Maratonu dla Schroniska w Pabianicach odbędzie się 22 kwietnia w godz. 16:00-19:00 !!
Tym razem mamy dla was podwójną dawkę emocji bo będzie to maraton ZUMBY i SALSATION® !!
Zapiszcie sobie tą datę koniecznie !!
Nasz wspólny Charytatywny Maraton ZUMBA & SALASTION® dla Schroniska w Pabianicach stał się wydarzeniem cyklicznym i wpisał się w kalendarz najważniejszych imprez nie tylko w Pabianicach, ale również w całym województwie łódzkim !!

Pamiętajcie, że potrzebujemy karmy dobrej jakości, głównie hipoalergiczne typu jagnięcina z ryżem,
karmy light dla psów otyłych
oraz karma senior dla naszych staruszków. Brakuje nam także smyczy.

UWAGA UWAGA UWAGA !!
Gościem specjalnym VI edycji Maratonu będzie ANGELIKA KIERCUL - Salsation Master Trener !! :)

Tak jak w poprzednich latach zbieramy karmę dla zwierząt, koce, pościel, miski oraz inne niezbędne rzeczy, które sprawią, że życie psiaków w schronisku stanie się choć odrobinę piękniejsze!!! W zamian dajemy prawdziwą dawkę pozytywnego szaleństwa - trzy godziny rewelacyjnej zabawy i niezliczoną ilość endorfin ;)

Dlatego 22 kwietnia przyjdźcie potańczyć z nami i kolejny raz wspomóżcie pabianickie schronisko! Niech Pabianice kolejny raz pokażą jak potrafią się bawić i pomagać jednocześnie!!

Całe wydarzenie organizowane jest na zasadzie wolontariatu.
Instruktorzy Salsation: Angelika Kiercul Salsation Master Trener, Maciej Szamborant Elite Instructor.
Instruktorzy Zumba Fitness: Adam Możdżer, Lidia Pyciarz, Agnieszka Świątczak, Piotr Włodarczyk.

Partnerzy:
Grupa Miauczy Kotek
Sklep Zoologiczny TETRAPET
Przychodnia dla zwierząt Podaj Łapę
Kino Tomi
Wdzięk i Styl - kosmetologia estetyczna
Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice

EDIT:
KOCHANI! Dziękujemy Wam bardzo, że po raz kolejny byliście z Nami :)
Najbardziej za to, że pomogliście NASZYM zwierzakom. Dzięki Wam zebraliśmy:
- 344 kg karmy suchej i 50 kg karmy mokrej dla psiaków
- 19,5 kg karmy suchej i 19 kg karmy mokrej dla kotków
- 50 l żwirku
- makaron 1kg
- smakołyki 26 opakowań
- preparat na pchły 1 szt.
- miski 19 szt.
- zabawki 3 szt.
- smycze 7 szt.
- obroże 3 szt.
- koce 8 szt.
- kołdry 2 szt.
- poduszki 2 szt.
- ręczniki 24 szt.
- legowisko 3 szt.
- zakrętki 1kg
Każdy z Was ma wielkie serducho i wspaniałą energię, którą dało się odczuć na Maratonie :)
Dziękujemy!!!

A tak wyglądał nasz "fundacyjny" samochód zapakowany darami!
Karma z Zumby została rozwieziona do wszystkich potrzebujących w jedyny dzień wolny od pracy :)
Większość karmy pojechała do Tuszyna do naszej kochanej i jedynej w swoim rodzaju Halinki,
która karmi połowę bezdomnych tuszyńskich psów a my je sukcesywnie sterylizujemy :)

:)