Walentynkowy bazarek

Zapraszamy na Facebook na WALENTYNKOWĄ licytację na rzecz naszej Fundacji Kundel Bury.
Planujemy zakończyć aukcje na tyle wcześnie by wszystkie wylicytowane rzeczy zdążyły dotrzeć przed Walentynkami.
Także licytujcie i udostępniajcie wydarzenie innym, może znajomi także zechcą coś wylicytować.
Im więcej osób zobaczy to wydarzenie tym większa pomoc będzie dla psiaków. Z góry dziękujemy za pomoc

W dniu 6 lutego nasza Walentynkowy bazarek dobiegł końca.

Pięknie i serdecznie dziękujemy za inicjatywę Martynie Perka, która zorganizowała i przeprowadziła Walentynkową licytację na rzecz "Kundla Burego". Podziękowania kierujemy także do wszystkich bez których ta zbiórka nie zakończyłaby się takim sukcesem -czyli: Art-Fiko,
Marcie Owczarek, Ani Pasińskiej oraz wszystkim kupującym! Licytacja wspomogła naszą, biedną w tym roku, skarbonkę.
Dziękujemy!