W roku 2017 nasza Fundacja Kundel Bury nie może zbierać 1%. Dlaczego?
Niestety nie podołaliśmy biurokracji.  Dlatego pamiętajcie aby nie wpisywać w PITach naszego KRSu, bo wtedy Wasz 'wkład' w pomaganie przepadnie. Natomiast gorąco zachęcamy do przekazywania 1% naszym przyjaciołom czyli Bernardyn Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych KRS 0000344864. Współpracujemy z nimi od wielu lat. Mają pod opieką kilka naszych psiaków, nigdy nie odmówili nam pomocy, dlatego teraz my chcemy im pomóc. Pamiętajcie: Fundacja Bernardyn nie zbiera dla nas 1% tylko dla siebie, my im pomagamy.

Dziękujemy tym, którzy przyłączą się do naszego apelu i jednocześnie chcemy przeprosić te psiaki, którym nie będziemy w stanie pomóc w wyniku braku funduszy. Rok 2017 będzie dla nas bardzo trudny bez tak ogromnego wsparcia jakim był 1%, ale myślę, że z Waszą pomocy w postaci 'darowizn' DAMY RADĘ !!!