Kubeczki z logo!

Słuchajcie jest super akcja!
Do wpłaconej na nasze konto darowizny powyżej 25 zł można otrzymać śliczne fundacyjne kubeczki, tylko w nich poranna kawa czy herbata smakuje fenomenalnie!

Kubeczki z przodu mają grafikę oraz napis jak a z tyłu jest logo naszej fundacji.
Jest też kubeczek tylko z logo fundacji.

Wasze darowizny zasilą konto fundacji.
Dzięki temu będziemy mogli więcej pomagać psiakom.

Kubeczki będą gratis dodawane do wpłaconych darowizn na konto powyżej 25 zł +koszt przesyłki
-prosimy o informację o wyborze wzoru - bo nie wszystkie wzory są zawsze dostępne.

Kubek nr 1 - tylko z logo fundacji.

Kubek nr 2 - jest ktoś komu zawsze smakuje Twoja kuchnia z tyłu logo fundacji.

Kubek nr 3 - Mycie czesanko? A może błotko i taplanko?! - tyłu logo fundacji.

Kubek nr 4 - Zaufaj mi... zmarszczki to nie problem - z tyłu logo fundacji.

Kubek nr 5 - Po co mi dieta Przecież jestem słodki - z tyłu logo fundacji.

Kubek nr 6 - "Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie" z drugiej strony logo fundacji"

Kubek nr 7 - Jeśli ktoś nie wie jak smakuje mydło -nigdy nie kąpał psa -z tyłu logo fundacji.

Więcej informacji? Jakieś pytania? Ślijcie na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub poprzez profil na FB.

Autorem kubeczków jest
                            Dziękujemy!