Lili

Potrzebna pomoc dla Lili!
Kochani. Po raz kolejny prosimy o pomoc dla naszej podopiecznej. Jej historia daje nam do myślenia...
Lili (tak Ją nazwaliśmy) ma około 3 lat, trafiła do przychodni PODAJ ŁAPĘ po wypadku drogowym w poniedziałek popołudniu.
Suczkę przywiózł do przychodni kierowca, który Ją potrącił, nie miał szans na reakcję poza hamowaniem i udzieleniem psu pierwszej pomocy - szacun! To się dziś rzadko zdarza.- Lili wbiegła na drogę bardzo gwałtownie. Pojawili się również dwaj "właściciele" suczki w stanie nietrzeźwym i z ograniczonym kontaktem. Musieli być "wyproszeni z przychodni"... Chyba do dnia dzisiejszego nie udało im się dojść do siebie bo Lili jest u nas w szpitalu i nikt po Nią nie przyszedł - poza Panem, który ją przywiózł do przychodni. Lili jest w ciężkim stanie. Ma połamaną miednicę. Wymaga opieki, leczenia, rehabilitacji. W związku z powyższym podjęta została o wszczęciu urzędowego postępowania w stosunku do właściciela psa. Chcemy odebrać Lili właścicielowi i skierować sprawę do sądu.
Wszystkim dziękujemy za dotychczasową pomoc ale to nie koniec. Szukamy dla Lili domu - może to być dom tymczasowy - ale musi być bezpieczny z dobrymi ludźmi, którzy będą współpracować z przychodnią w zakresie leczenia.

2018  Fundacja Kunedl Bury   | design by: infomaniak.net