Dosia

Imię: Dosia
Płeć: suczka
Data urodzenia: ok. 2007 r.
Wielkość: średnia
Rasa: mieszaniec
Miejsce przebywania: dom tymczasowy - hotel

Dosia jest łagodną suczką zgodną z innymi psami. Spokojna, opanowana, wpatrzona w swoją tymczasową panią. Sunia śpi na kanapie, biega po ogrodzie, cieszy się wolnością i bliskością ludzi. Dosia zachowuje czystość w domu, dobrze radzi sobie na smyczy. Potrafi jeździć samochodem, nie sprawia problemów. Jest inteligentna, szybko się uczy. Będzie idealnym przyjacielem osób spokojnych lub samotnych, ponieważ mocno przywiązuje się do jednego opiekuna i pozostaje mu wierna. Łagodna i przyjaźnie nastawiona do wszystkich ludzi. Raczej woli być sama niż w stadzie. Zaszczepiona, wysterylizowana. Psiak jest w okolicach Sochaczewa, ale możliwa jest pomoc w transporcie. Niestety z wiekiem pojawiła się choroba serca i konieczne jest przyjmowanie leków.