Basik

Imię: Basik
Płeć: samiec
Data urodzenia: ok. 2007 r.
Wielkość: mały
Rasa: terrier walijski
Miejsce przebywania: hotel/dom tymczasowy

Basik to niezwykły pies w typie teriera walijskiego. Trafił do schroniska skrajnie zaniedbany, był w ciężkim stanie. Zabraliśmy go do domu tymczasowego gdzie podjęliśmy leczenie. Basik miał min. chore oczy. Niestety jedno z oczek trzeba było amputować. Psiak obecnie jest już zdrowy, nadal nie ma jednak domu i swojego człowieka - przebywa w hotelu koło Jarocina.

Basik to pies z charakterem, który mimo wszystko zachował pogodę ducha, jest wesoły, energiczny i bardzo towarzyski. Niestety nie toleruje innych psów ani kotów. Lubi się bawić, biegać, wychodzić na spacery do lasu. Żyje jak każdy inny psiak. Świetnie sobie radzi bez wzroku.

Jeśli nie możesz adoptować Basika prosimy o wszelką pomoc finansową i rzeczową (sucha karma). Miesięczny koszt pobytu Basika w hotelu to 300 zł.